Производители

Форум @anje_forum

Пряжа  »  CASA DEL FILATO PRATO - ITALY  »  Хлопок и лен Venera 260 м  »  натуральный 002

Артикул
87881
Тип
Летняя
Вид
Бобинная
Состав
70% хлопок 20% лен 10% вискоза
Вес
100 г
Длина
260 м
Спицы
3 – 4
Страна
Италия
Название
Цена
44.00 грн
(за 100 г)


(нет на складе)


(нет на складе)

Отзывы

Пряжа мені сподобалася, саме така, як я розраховувала. Це 4 двонитки, перекручені між собою з помірною щільністю, в руках не розповзається, але за потреби можна розібрати на тонші нитки. На китиці її пускати добре - легко розчісується на 8 ниток. Пряжа доволі фактурна, хоча не настільки, як GRUPPO FILPUCCI INDUSTRIE FILATI»Фактурный хлопок Fuoco. Лягає на гачок 4,5 ідеально. Хоча можна в'язати і 4, і 5. Полотно виходить рихле і не тримає об'ємні візерунки, натомість ажурні виходять дуже добре, що геометричні, що мушлі, попкорн, квіти. Пробничок туніським гачком мені не сподобався. Сподобалося, що виходить на лумі - і виворітніми петлями, е-петлями, шахівницею, горизонтальними смугами, ажурним візерунком, хоча виходить дуже еластично, бо нитка достатньо фактурна, щоб розкритися в простому візерунку, але не перебирає увагу на себе і лягає в складніші візерунки. До голого тіла приємна, не шорстка - майку чи сарафан в'язати можна. Кольори наживо темніші ніж на фото. #натуральный 002 - колір небіленого полотна, сіро-бежевий, я зумисне приклала до лляних штанів, то один в один. #неоновый лайм - яскравий, живий і красивий колір, нічого неонового в ньому нема, навіть якоїсь надмірної яскравості. Я б сказала, що це класичне "зелене яблуко" чи салатовий, а не лаймовий. Спасибі працівникам магазину за уважність і потрібні відмоти.
2018-04-07   Зоя (4779)
Здравствуйте. Можно ли надеяться, что неоновый лайм появится в наличии? Есть ли желающие мастерицы продать мне дорого свои остатки? ;)
2019-03-08   Ulya (6935)
Невероятно понравился комментарий Зои, он такой грамотный и явно опытной вязальщицы (коей я не являюсь). Связала себе на лето майку из этой пряжи. К телу очень-очень приятная. Рисунок самый простой: лицевая гладь и по низу небольшой ажур. Смотрится красиво. Как будет носиться, напишу через время. Девочки, очень не хватает ваших комментариев! Пряжа на сайте великолепная, хочется все перепробовать даже новичку. Пиши, не стесняйтесь! И правда, иногда из комментариев столько полезного можно почерпнуть для себя
2019-05-29   Юлия (6952)

Вы сможете написать отзыв после авторизации.

В магазине «Анже» вы можете купить Пряжа «CASA DEL FILATO PRATO - ITALY - Хлопок и лен Venera 260 м» c доставкой по Украине. Города, в которые мы предлагаем доставку – Киев, Харьков, Днепропетровск, Одесса, Запорожье, Львов, Кривой Рог и другие. Доставка через «Новую почту» или «Укрпочту».