Анже     Магазин пряжі 

Про магазин

Потрібний отмот пряжі пишіть будь ласка в коментарі до замовлення.


Італійська бобінна пряжа

Особливу увагу приділяємо вибору стокової бобіною пряжі . Декілька разів на рік їздимо на фабрики в Італію і відбираємо кращі і унікальні склади пряжі. Потім пряжа приїжджає в Україну, до Києва, розмотується на невеликі моточків і надходить у продаж.

Італія - загальновизнана світовий лідер у виробництві пряжі. І не тільки тому, що італійці мають хороший смак і роблять цікаву фарбування пряжі. А й тому, що ретельно ставляться до закупівлі високоякісної сировини для виробництва пряжі. І вміють робити ексклюзивні смесовкі з різних складів пряжі.

Ми працюємо як з невеличкими мануфактурами, так і з лідерами індустрії преміум сегменту. Наприклад: Loro Piana , Zegna Baruffa , LANA GATTO , Cariaggi і іншими.

Доставка

Замовлення понад 599 грн доставляються безкоштовно за наш рахунок. Доставка здійснюється по всій Україні «Новою Поштою» і «Укрпоштою». Якщо Ви перебуваєте в Києві, ми можемо доставити кур'єром. Або ж чекаємо Вас в гості в магазин. Знаходимося ми біля м. Лівобережна Всі представлена продукція на сайті є в наявності і в магазині.

Не забудьте вчасно забрати посилку з Нової Пошти. Врахуйте, що на складі посилка зберігатися всього 5 днів, після чого відправляється назад.

Спілкування

Клуб інтересів

Форум в'язання. Продаж виробів, шукаємо замовників і майстрів. Адреса форуму → anje.com.ua/forum


anje.com.ua/forum