Анже     Магазин пряжі 

Про магазин

Желаемый отмот пряжи пишите пожалуйста в комментарии к заказу.

Акция "Выгодная осень". Скидка 11% всю итальянскую бобиную пряжу

*Акция действует до 25 октября включительно


Італійська бобінна пряжа

Особливу увагу приділяємо вибору стокової бобіною пряжі . Декілька разів на рік їздимо на фабрики в Італію і відбираємо кращі і унікальні склади пряжі. Потім пряжа приїжджає в Україну, до Києва, розмотується на невеликі моточків і надходить у продаж.

Італія - загальновизнана світовий лідер у виробництві пряжі. І не тільки тому, що італійці мають хороший смак і роблять цікаву фарбування пряжі. А й тому, що ретельно ставляться до закупівлі високоякісної сировини для виробництва пряжі. І вміють робити ексклюзивні смесовкі з різних складів пряжі.

Ми працюємо як з невеличкими мануфактурами, так і з лідерами індустрії преміум сегменту. Наприклад: Loro Piana , Zegna Baruffa , LANA GATTO , Cariaggi і іншими.

Доставка

Заказы свыше 599 грн доставляются на почтовые отделения бесплатно, т.е. вы не оплачиваете доставку.

Доставка осуществляется по всей Украине «Новой Почтой» и «Укрпочтой». Или же ждем Вас в гости в магазин. Находимся мы возле м. Левобережная Все представленная продукция на сайте имеется в наличии и в магазине.

Не забудте вовремя забрать посылку с Новой Почты. Учтите, что на отделении Новой Почты посылка храниться всего 5 дней, после чего отправляется назад.

Спілкування

Клуб інтересів

Форум в'язання. Продаж виробів, шукаємо замовників і майстрів. Адреса форуму → anje.com.ua/forum


anje.com.ua/forum