Доставка

Нова Пошта

Служба доставки "Нова Пошта". Відстежити статус посилки novaposhta.ua/ru/tracking Відправлення здійснюється післяплатою або за передоплатою на карту ПриватБанку. Одержувач зобов'язаний мати паспорт і знати номер декларації, інформацію про яку ми повідомляємо СМС після відправки. Замовлення, сума до оплати яких перевищує 999 грн., здійснюються за рахунок магазину.

Укрпошта

«Укрпошта». Оплата здійснюється при отриманні, або по передоплаті на картку ПриватБанку, вартість пересилки і упаковки включається в платіж. Замовлення, вагою до 1,5 кг відправляється цінною бандероллю, понад 1,5 кг - цінною посилкою. Тарифи пересилання можна прорахувати тут . Зверніть увагу, що у Укрпошти зберігання бандеролі (після отримання Вами повтороно повідомлення) так само оплачується.

Посилання у відділенні зберігається протягом 7 днів, після чого автоматично відправляється до нас. Будь ласка, не забувайте вчасно забирати посилки. Після відправки ми повідомляємо Вам код бандеролі, щоб Ви могли простежити її місцезнаходження за адресою. У вартість пересилання включається: оплата товару, оплата за вагою пересилки та страховка. Замовлення понад 999 грн. відправляються без оплати за доставку

Умова безкоштовної доставки

Для замовлень понад 999 гривень, доставка здійснюється безкоштовно за рахунок магазину. Причому незалежно від обраного вами способу доставки («Кур'єром по Києву», «Нова Пошта», «Укрпошта»), замовлення понад 999 грн доставляються безкоштовно .