Доставка

Нова Пошта

Служба доставки «Нова Пошта». Відстежити статус посилки novaposhta.ua/ru/tracking Відправка здійснюється післяплатою або по передоплаті на картку ПриватБанку. Одержувач зобов'язаний при собі мати паспорт та знати номер декларації, інформацію про яку ми повідомляємо СМС після відправки. Замовлення, сума до оплати яких перевищує 599 грн, здійснюються за рахунок магазину.

Укрпошта

«Укрпошта». Оплата здійснюється при отриманні, або по передоплаті на картку ПриватБанку, вартість пересилки і упаковки включається в платіж. Замовлення, вагою до 1,5 кг відправляється цінною бандероллю, понад 1,5 кг - цінною посилкою. Тарифи пересилання можна прорахувати тут . Зверніть увагу, що у Укрпошти зберігання бандеролі (після отримання Вами повтороно повідомлення) так само оплачується.

Посилка в відділенні зберігається протягом 7 днів, після чого автоматично відправляється до нас. Будь ласка, не забувайте вчасно забирати посилки. Після відправки, ми повідомляємо Вам код бандеролі, щоб Ви могли простежити її місцезнаходження за адресою. У вартість пересилки включається: оплата товару, оплата за вагою пересилання і страховка. Замовлення понад 599 грн. відправляються без оплати за доставку

Умова безкоштовної доставки

Для замовлень понад 599 гривень, доставка здійснюється безкоштовно, за рахунок магазину. Причому в не залежності від обраного вами способу доставки ( «Кур'єром по Києву», «Нова Пошта», «Укрпошта»), замовлення понад 599 грн доставляються безкоштовно.