Анже     Магазин пряжі 

Переключити мову сайту

UA      RU      EN      IT      DE     

Про магазин

Бажаний відмот пряжі пишіть будь ласка у коментарі до замовлення.


Італійська бобінна пряжа

Особливу увагу приділяємо вибору стокової бобіною пряжі . Декілька разів на рік їздимо на фабрики в Італію і відбираємо кращі і унікальні склади пряжі. Потім пряжа приїжджає в Україну, до Києва, розмотується на невеликі моточків і надходить у продаж.

Італія - загальновизнана світовий лідер у виробництві пряжі. І не тільки тому, що італійці мають хороший смак і роблять цікаву фарбування пряжі. А й тому, що ретельно ставляться до закупівлі високоякісної сировини для виробництва пряжі. І вміють робити ексклюзивні смесовкі з різних складів пряжі.

Ми працюємо як з невеличкими мануфактурами, так і з лідерами індустрії преміум сегменту. Наприклад: Loro Piana , Zegna Baruffa , LANA GATTO , Cariaggi і іншими.

Доставка

Замовлення понад 999 грн . доставляються на поштові відділення безкоштовно, тобто. ви не сплачуєте за доставку.

Доставка здійснюється по всій Україні «Новою Поштою» та «Укрпоштою». Або ж чекаємо на Вас у гості в магазин. Знаходимося біля м. Лівобережна Всі представлені товари на сайті є в наявності і в магазині.

Не забудьте вчасно забрати з Нової Пошти посилку. Зверніть увагу, що на відділенні Нової Пошти посилка зберігається всього 5 днів, після чого відправляється назад.