помогите со схемой детского платьюшка

Ольга1977

Астероид
Нашла на "пинтересте" такое платьице. Вроде и схема есть. Начала вязать сверху с кокетки, но по рисунку и на картинке совсем разное получается. Может кто-то вязал, подскажите, пожалуйста.

Вложения

• 24.6 КБ Просмотров: 12
  • 40.2 КБ Просмотров: 12
  • 46.6 КБ Просмотров: 11
добрий день ,якщо можна зробіть фото,детальніше я не доберу на платті малюнок/ближче/,а воно дуже гарне,можливо схема зовсім не та а як можливий варіант/сам малюнок схеми можна шукати --веера/

Ольга1977

Астероид
Це все, що я могла скачать із "пінтереста". З веєрами мені все зрозуміло. Мене цікавить кокетка - це малюнок 2. Але коли почала в'язать зовсім не такий малюнок виходить

добрий вечір,взагалі японія повинна виходити гарно,як ви вяжете стовпчики-можливо вони подовжені або навпаки,під арочку або в петлю,це малюнок звичайної філейної сітки з розширенням по колу з урахуванням варіантів вязання стовпчиків

добрий день якщо ви не новичок то можна сказати часткова схема е у японській книжці -1000-малюнків була в магазині на ст157 схема487/ все зліва на право---1 ряд 3и ,2вм л за задн ст,и,н,и,н,л,2вм л за пер ст,3и.---- 2ряд 3и,7л,3и.--3 ряд 2л,,2вм л за задн ст,л,н,3и,н,л,2вм л за пер ст.--4ряд 2и,9л,2и,еще идем вверх расширяя веерок4 ряда/2л,2и/,затем провяз 1ряд лицев,скинуть фото сейчас не могу все равно основа немного не та

Ulya83

Комета
добрий день якщо ви не новичок то можна сказати часткова схема е у японській книжці -1000-малюнків була в магазині на ст157 схема487/ все зліва на право---1 ряд 3и ,2вм л за задн ст,и,н,и,н,л,2вм л за пер ст,3и.---- 2ряд 3и,7л,3и.--3 ряд 2л,,2вм л за задн ст,л,н,3и,н,л,2вм л за пер ст.--4ряд 2и,9л,2и,еще идем вверх расширяя веерок4 ряда/2л,2и/,затем провяз 1ряд лицев,скинуть фото сейчас не могу все равно основа немного не та
Спасибо большое, я попробую по вашему описанию, я новичок

що новичок погано . можу додати -спробуйте тільки якщо не вийде з першого разу кажіть за задню стінку-це з нахилом вліво, за передню -вправо а петлі л-лицьові,и-изнаночні,н-накид спробуйте намалювати самі-тільки там у схемі будете дивитись можна не 4 лицьові а більше або менше ,але у вашому випадку-4/це з урахуванням2вмл за задню та передню,як я вам написала вони зрізані у малюнку на вашому фото вони4,пробуйте схема зовсім не важка

Ulya83

Комета
що новичок погано . можу додати -спробуйте тільки якщо не вийде з першого разу кажіть за задню стінку-це з нахилом вліво, за передню -вправо а петлі л-лицьові,и-изнаночні,н-накид спробуйте намалювати самі-тільки там у схемі будете дивитись можна не 4 лицьові а більше або менше ,але у вашому випадку-4/це з урахуванням2вмл за задню та передню,як я вам написала вони зрізані у малюнку на вашому фото вони4,пробуйте схема зовсім не важка[/QUOTE

ВИ НЕ ЗРОЗУМІЛИ ,Я СХЕМУ СКИНУТИ ПОКИ ЩО НЕ МОЖУ ТІЛЬКИ ОПИС,Я ПОБАЧИЛА ЦЕ МЕНІ КІТ ДОПОМІГ НАБРАВ НА КОМПІ